Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wybory samorządowe 2024 w Jaśle

Wybory samorządowe 2024 Jasło. Gra o miejsce w magistracie rozpoczęta

7 kwietnia 2024 roku odbęda się wybory samorządowe, czas, w którym mieszkańcy miasta Jasła i powiatu jasielskiego oddadzą swój głos w kształtowaniu przyszłości naszej społeczności.

To okazja do wyrażenia swoich opinii i wyboru liderów, którzy będą reprezentować nasze interesy.


Kandydaci na fotel burmistrza miasta Jasła


Kandydaci na fotel burmistrza miasta Jasła nasilają swoją aktywność w sieci, niestety przepychanki i kąśliwe uwagi to pikantne dodatki do dyskusji.

Na stanowisko burmistrza swoją kandydaturę zgłosiło pięciu kandydatów: Andrzej Czernecki, Bogdan Ziemba, Wojciech Zając, Adam Kostrząb oraz Krzysztof Czeluśniak. 

Zbliżające się wybory samorządowe to okazja to zamanifestowania swoich potrzeb. Miemy nadzieję, że każdy z kandydatów przedstawi program, który sprosta potrzebom lokalnej społeczności, o czym będziemy na bieżąco informować.


Czego ludziom brakuje w Jaśle?


 

- rozwój gospodarczy
Mieszkańcy Jasła odczuwają brak nowych miejsc pracy, możliwości rozwoju zawodowego, w tym lokalnych biznesów i usług.

- infrastruktura i usługi publiczne
Kuleje infrastruktura drogowa, placówki zdrowia, szkoły oraz pzrestrzeń rekreacyjna. 

- rozrywka i kultura
Wielu mieszkańców odczuwa niedosyt miejsc do spędzania wolnego czasu, takich jak kina, teatry, centra rozrywki, kluby sportowe czy kulturalne wydarzenia.

- aktywnosci społeczne
Różnorodne inicjatywy społeczne, wydarzenia kulturalne, kluby i organizacje, które integrują społeczność i zapewniają możliwość aktywnego uczestnictwa to kolejny punkt, nad którym warto się pochylić

- środowisko miejskie
Jaślanie tęsknią za lepszą estetyką miasta, większą ilością zieleni, czystszymi ulicami.

- komunikacja społeczna 
Otwartość na dialog społeczny, możliwość bezpośredniego wpływu na decyzje lokalne oraz transparentnośćw działaniu władz lokalnych to istatna potrzeba miieszkańców miasta Jasła. 

 

Oczywiście, te obszary różnią się w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb mieszkańców Jaśla. Istotne jest, aby nowe władze wraz z całą społecznością  współdziałały, aby rozpoznawać potrzeby i podejmować odpowiednie działania w celu ich zaspokojenia.

Miejmy nadzieję, że ,,pojedynek kandydatów” lokalnie nie będzie kolejną rozgrywką w bitwie, która toczy się j na szczeblu centralnym. 


Bądź aktywny, GŁOSUJ, bądź częścią procesu demokratycznego, który kształtuje nasze miasto Jasło.

red. 

50000 Pozostało znaków