Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Kolędowanie w Jaśle

Wieczór kolęd z Joanną Trzepiecińską w Jaśle

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej przy akompaniamencie Bogdana Hołowni można było usłyszeć 4 stycznia 2024 r. w Jasielskim Domu Kultury.

Śpiew kolęd to nieodzowny element naszej tradycji i kultury narodowej. Kolędowanie wzrusza, przywołuje radość i wspomnienia. To także znakomita okazja do spotkania pokoleń.


Wieczór kolęd z Joanną Trzepiecińską w Jasielskim Domu Kultury


Koncert kolęd w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej w Jasielskim Domu Kultury na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Jasła, a to za sprawą jej niepowtarzalnego głosu i klimatu, jaki tworzy podczas swoich występów.

Artystka zaśpiewała m.in. ,,Przybieżeli do Betlejem’’, ,,Cichą noc’’, ,,Gdy się Chrystus rodzi’’, ,,Zaśnij dziecino’’, ,,Lulajże Jezuniu’’, ,,Gdy śliczna Panna’’. Publiczność mogła nie tylko wysłuchać świątecznych utworów, ale wspólnie pokolędować.

 

- Jestem zachwycona głosem pani Joanny. Kolędy, które zaśpiewała były naprawdę piękne, wzruszające i pełne dostojeństwa. Cieszę się, że podczas tego koncertu można było poczuć jeszcze ciepłą i rodzinną atmosferę świąt Bożego Narodzenia – powiedziała pani Ewelina, jaślanka.

 

Koncert był zwieńczeniem dwudniowych przesłuchań w XXIX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” – Kolędy Podkarpacia.

Oficjalnym partnerem motoryzacyjnym wydarzenia była Toyota Jasło.

JDK

50000 Pozostało znaków