Mali artyści znów są wśród nas

Mali artyści znów są wśród nasDnia 21 kwietnia 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle miał miejsce IV Międzyprzedszkolny przegląd pod hasłem „Talent przedszkolaka”. Fotorelacja

Organizatorem przeglądu było Przedszkole Miejskie Nr 10 pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Urząd Miasta Jasła.
Przegląd zaszczycili swą obecnością: Zastępca Burmistrza Miasta Jasła P. Elwira Musiałowicz - Czech, Przedstawiciel Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego - P. Henryk Zych, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – P. Grażyna Leńczuk oraz dyrektorki i nauczycielki jasielskich przedszkoli.
Miesiąc kwiecień to miesiąc, w którym miasto Jasło obchodzi urodziny - 650 lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji nasi mali artyści z Grupy „ Żabki” i „ Półnutki” przygotowane przez nauczycielki Małgorzatę Hanusz , Bożenę Orlof, Renatę Zemrys i Beatę Cholewiak zaprezentowali wspaniałe występy artystyczne.
W przeglądzie wystąpiło 23 utalentowanych wychowanków jasielskich przedszkoli w 19 prezentacjach.

1

2

3

Przegląd uatrakcyjniły występy absolwentów naszego przedszkola: Heleny Czyżowicz, Katarzyny Ciureja, Angeliki Szczerba, Zofii, Jana Filipa Preisner.
Uczestnicy przeglądu otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy, które zostały im uroczyście wręczone przez dyrektora przedszkola Annę Kwiatkowską i Zastępca Burmistrza Miasta Jasła P. Elwirę Musiałowicz - Czech
Sponsorami nagród byli: Burmistrz Miasta Jasła, PZU S.A. oddział Jasło, LOTOS Infrastruktura S. A. Cukiernia – Piekarnia „ Renata” oraz rodzice naszych wychowanków.
Dziękujemy wszystkim, którzy swoim wkładem umożliwili prezentacje wyjątkowych talentów przedszkolaków i przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia. Gratulujemy wspaniałych efektów najmłodszym artystom i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle
Barbara Matkowska, Renata Zemrys, Małgorzata Hanusz