Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku

mini

Starosta Jasielski Adam Kmiecik był gospodarzem szkolenia pn. Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku.

Spotkanie zorganizowane przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Zakład Ubezpieczeń Społecznych odbyło się 29 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Obraz-8158


Dzisiejsze spotkanie jest efektem współdziałania trzech instytucji – Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle i Starostwa Powiatowego. Cieszę się, że spotkało się z tak dużym odzewem i tak licznie przybyliście na to szkolenie. To bardzo ważne, żeby wsparcie dla przedsiębiorców, również w postaci takich szkoleń, odbywało się w oparciu o współpracę urzędów i organizacji pozarządowych – mówił do uczestników szkolenia Starosta Jasielski Adam Kmiecik.

Obraz-8184


Obraz-8186


Szkolenie to adresowane było do przedsiębiorców i płatników składek ZUS. Jego uczestnicy zapoznali się ze zmianami w programie „Płatnik”, który umożliwia pracodawcom przesyłanie danych do ZUS-u. Dowiedzieli się również, jakie obowiązki spoczywają na pracodawcy w zakresie kompletowania wniosków o świadczenia emerytalno – rentowe i wypadkowe. Na szkoleniu można było również poznać możliwości Platformy Usług Elektronicznych (PUE) i dowiedzieć się, jak uzyskać do niej dostęp. 

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków