Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Usiłował obrabować kantor

Usiłował obrabować kantorPolicja poszukuje mężczyzny, który usiłował dokonać rozboju w jednym z kantorów w Jaśle.

Sprawca grożąc przedmiotem przypominającym broń palną, zażądał wydania pieniędzy od pracownika wymieniającego walutę. Po nieudanym napadzie, napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że we wtorek około godz. 17, do kantoru przy ul. Koralewskiego w Jaśle wszedł mężczyzna. Prawdopodobnie miał na głowie kominiarkę. Sprawca trzymając w ręce przedmiot wyglądem przypominający broń palną, zażądał wydania pieniędzy. Gdy pracownik obsługujący kantor oświadczył, że znajduje się za kuloodporną szybą, napastnik odwrócił się i szybko wyszedł z lokalu. Nikomu nic się nie stało, nic nie zginęło.
Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Z dotychczas zebranych informacji wynika, że sprawcą był młody mężczyzna, średniej budowy ciała, miał około 170 cm wzrostu. Ubrany był w ciemną kurtkę i spodnie, czarny szalik z żółtymi elementami oraz wełniane rękawiczki.
Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy usiłowania rozboju proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 997, tel. zaufania 13 44 38 370.

KPP w Jaśle

50000 Pozostało znaków