Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Super wolontariusze poszukiwani – zgłoś się!

paczka 1Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Pomysłodawcą projektów jest ks. Jacek Stryczek. – Do pomagania i wolontariatu podchodzimy kompleksowo – mówi. – Bo wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko rozwijaniem siebie. To jest taki wolontariat jak Harvard - kiedy go skończysz, jesteś już innym człowiekiem. Liczy się to, czego się nauczyłeś, jak się rozwinąłeś i jakich poznałeś ludzi.Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. Pomysłodawcą projektów jest ks. Jacek Stryczek. – Do pomagania i wolontariatu podchodzimy kompleksowo – mówi. – Bo wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko rozwijaniem siebie. To jest taki wolontariat jak Harvard - kiedy go skończysz, jesteś już innym człowiekiem. Liczy się to, czego się nauczyłeś, jak się rozwinąłeś i jakich poznałeś ludzi.


Dlaczego warto?

Do Paczki zgłosiłam się, ponieważ chciałam sensownie wykorzystać swój wolny czas. Zostałam, ponieważ dostrzegłam, że działania których się podjęłam, przyniosły ogromne pokłady pozytywnych działań wśród Rodzin, które zostały odwiedzone przez SuperW. Paczka pokazała mi, że mam wpływ na wiele aspektów życia społecznego. Paczka to wspaniali ludzie, ogrom pracy i niezwykłe historie Rodzin – opowiada Karolina Putyło-Buś, Lider Rejonu Jasło i okolice.

paczka 2

 

 

 Rejon Jasło i okolice

W zeszłym roku Rejon Jasło połączył 26 Wolontariuszy z 146 Rodzinami. Do projektu włączono 54 Rodziny, dla których Paczki przygotowało 55 Darczyńców. Zachęcam ludzi w każdym wieku, by zaangażowali się w realizację idei mądrej pomocy. Jeżeli chcesz pomagać, mieć realny wpływ na świat wokół siebie. Jeśli pragniesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie, albo po prostu chcesz poznać ludzi którzy grzeją na ideałach zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki Rejonu Jasło i okolice – zachęca Lider Rejonu Jasło i okolice.

 

Zgłoś się!

Kandydaci mogą się zgłaszać do września. Warto się jednak spieszyć. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Zgłoś się na: http://www.szlachetnapaczka.pl/superw Nie zwlekaj!

50000 Pozostało znaków