Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Streets Owners czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie...

Streets Owners czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie...Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts - wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.


Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.
Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd.

Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

{youtube}IhjbXYfpBGE{/youtube}

„Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą to znak, że podjąłeś wyzwanie.
Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem, a także z własnym przeznaczeniem...
To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo... Masz tylko jedno wyjście: Walcz i wygraj! "

Pokaz odbędzie się w dniu 17 lipca br (piątek) na Stadionie KS Nafta przy ulicy Sportowej w Jaśle w godzinach 19:00-20:30

Wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego - tylko 20zł. Kasa czynna w dniu pokazu, na stadionie od godziny 18:00.

Tonda Paroubek

Seba
Już nie mogę się doczekać :)
0

50000 Pozostało znaków