Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Rozpoczęła się rywalizacja grupy finałowej Podkarpackiej Ligi Młodziczek

DPP 0012W pierwszym meczu turnieju rozegranego w Jaśle, młodziczki UKS „MOSiR” Jasło spotkały się z zespołem UKS SMS Szóstka Mielec.

Pierwszego seta jaślanki zaczęły wręcz koncertowo osiągając kilkunastopunktową przewagę. Chwila dekoncentracji zawodniczek z Jasła w końcowe seta, pozwoliła mielczankom zmniejszyć rozmiar porażki (25:17). Set drugi to inna gra. Zawodniczki z Mielca objęły prowadzenie i konsekwentnie je utrzymywały wygrywając seta 25:23. Tie-break, to ponownie dominacja jaślanek i wygrana 15:10.

DPP 0009

DPP 0025

W drugim meczu jaślanki gościły zespół KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg. Mecz nie rozpoczął się obiecująco dla młodziczek z Jasła. Zawodniczki Siarki grając dobrą siatkówkę, przez cały set utrzymywały przewagę, wygrywając go 25:20. W secie drugim role się odwróciły. Zawodniczki z Jasła, wykazując dużą odporność psychiczną zdołały przełamać agresywną grę tarnobrzeżanek, wygrywając seta 25:19. Jaślanki idąc za ciosem wygrały również tie-breaka 15:6.
Rywalizacja w grupie finałowej, walczącej o Mistrzostwo Podkarpacia i przepustki do gry o Mistrzostwo Polski Młodziczek jest niezwykle zacięta.
Wszystkie zespoły prezentują podobny, wysoki poziom umiejętności siatkarskich. Zespól UKS „MOSiR” Jasło wygrywając dwa pierwsze mecze, jest drużyną liczącą się w walce o najwyższe trofea i aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli.

DPP 0035

UKS MOSiR Jasło - UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (25:17, 23:25, 15:10)

UKS MOSiR Jasło - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:1 (20:25, 25:19, 15:6)

UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec, Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, Joanna Kurek (libero), Anna Gryzło
Trener: Tomasz Janusz

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków