Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Policjanci z Jasła podczas finału WOŚP

Policjanci z Jasła grali z WOŚP

Wczoraj odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jasielscy policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno kwestujących, jak i uczestników wydarzenia. Na stoisku profilaktycznym rozmawiali o bezpieczeństwie oraz zaprezentowali sprzęt służbowy, który wykorzystują na co dzień w swojej pracy.

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju, nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas WOŚP czuwali policjanci. Nie inaczej było w Jaśle, gdzie na płycie Rynku Miejskiego odbywały się wydarzenia związane z 32. Finałem.

 

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy i osób kwestujących podczas trwania wydarzenia. Przy stoisku profilaktycznym chętnie rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, promowali także swój zawód. Zaprezentowali sprzęt służbowy oraz radiowóz oznakowany w nowych barwach. Na policyjnym stoisku nie zabrakło również broszurek informacyjnych oraz odblasków, które rozdawali mundurowi.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się także policyjny miś - maskotka jasielskiej policji, który nikomu nie odmówił wspólnego zdjęcia.

dl

50000 Pozostało znaków