Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Platforma komunikacyjna dla mieszkańców miasta Jasła

Platforma komunikacyjna dla mieszkańców

 Na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle www.jaslo.pl uruchomiony został „System komunikacyjny z mieszkańcami Jasła”. Jego głównym celem jest zwiększenie dostępu do ważnych informacji dotyczących miasta, a przede wszystkim rozwijanie dialogu pomiędzy mieszkańcami a samorządem.

Przy pomocy systemu każdy jaślanin może sprawdzić na co idą pieniądze z budżetu miasta, uczestniczyć w konsultacjach społecznych, zgłosić pomysł do jasielskiego budżetu obywatelskiego i głosować na propozycje już zgłoszone. Za pośrednictwem platformy można też zasygnalizować konkretny problem w mieście, a w przypadku zauważenia nieprawidłowości, poinformować o zaistniałej sytuacji.

Jak to działa? Wejdź na stronę wdialogu.jaslo.pl i wybierz interesujący cię temat. Do wyboru masz pięć kafelków: prezentacja budżetu, konsultacje społeczne, budżet obywatelski, centrum zgłoszeń oraz sygnalista.

„System komunikacyjny z mieszkańcami Jasła”

Zobacz krótki film instruktażowy:

<iframe width="560" height="315" src="/

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Poznaj System Komunikacji z Mieszkańcami i pomóż nam w rozwijaniu dialogu między mieszkańcami a samorządem.

„System komunikacji z mieszkańcami Jasła” kupiony został w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EGO 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Urząd Miasta w Jaśle

50000 Pozostało znaków