Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w październiku 2015 roku.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w październiku 2015 roku.Wydział Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jaśle informuje, że w październiku odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.


Odpady odbierane będą zgodnie z harmonogramem dla poszczególnych osiedli miasta Jasła. Odbierane będą odpady typu lodówki, telewizory, sprzęt AGD, RTV, komputery, meble, łóżka, itp. Odpady te należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godziny 8.00. Ponadto zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych mieszkańcy mogą oddawać przez cały rok w punkcie EKO-MAST-u położonego w Jaśle, przy ul. Lwowskiej 4. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej firmy EKO-MAST (www.ekomast.pl).

Miasto Jasło segreguje odpady
Harmonogramy odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego są dostępne w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Sokoła 8 oraz na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem:
http://jaslo.pl/pl/page/harmonogramy-odbioru-odpadów
Szczegółowe informacje na temat odbioru odpadów wielkogabarytowych można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jaśle przy ul. Sokoła 8 lub pod numerem telefonu: 134486380.

50000 Pozostało znaków