Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Konferencja TBI

Konferencja Technologia Biznes Inwestycje Edycja 2023

 Droga do Inteligentnej Przyszłości

Już 7 grudnia o godz. 9.00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. T. Lenartowicza 6 w Rzeszowie odbędzie się Konferencja Technologia Biznes Inwestycje (TBI). To wyjątkowe wydarzenie, które otwiera drzwi do inteligentnej przyszłości, łącząc świat nauki, biznesu i innowacji.

Dlaczego warto wziąć udział w TBI?

“Sztuczna inteligencja w pracach naukowych – plagiat, rewolucja, czy praca twórcza”, “Wsparcie na innowacje – najskuteczniejsze i najnowsze programy inwestycyjne”, „Jak prowadzić przedsiębiorstwo bezpiecznie, bez podatku dochodowego i tym samym wspierając innych”, „Dominacja rynków azjatyckich, czy utraciliśmy już kontrole nad technologiami?  to zaledwie kilka tematów, które zostaną poruszone!
Konferencja TBI to doskonała okazja dla:

- Przedsiębiorców, którzy dążą do zwiększenia zysków, redukcji kosztów i rozwoju poprzez innowacje oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji. Poznaj najnowsze narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez instytucje regionalne i krajowe oraz zdobądź informacje o korzyściach wynikających z wybrania właściwej ścieżki opodatkowania, cyfryzacji i automatyzacji przedsiębiorstwa, udziału w misjach gospodarczych.

- Inwestorów, którzy szukają okazji inwestycyjnych w dynamicznie rozwijającej się branży innowacji. Zyskaj dostęp do zespołów naukowych pracujących nad nowoczesnymi technologiami i dowiedz się, w jakie projekty warto zainwestować już dziś.


Konferencja TBI


- Naukowców, którzy chcą poznać praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w badaniach i jak pozyskać wsparcie finansowe na swoje projekty. Przedstaw swoje osiągnięcia przed przedsiębiorcami i inwestorami oraz dowiedz się, jak rozwijać ekosystem innowacji.
Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Kliknij w link, aby zarejestrować się: TUTAJ

Liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo w TBI to okazja do:
     - Udziału w wykładach i panelach dyskusyjnych
     - Aktywnego networkingu z naukowcami, przedsiębiorcami i inwestorami
     - Osobistych konsultacji z ekspertami PCI
     - Zwiedzenia strefy wystawienniczej laboratoriów badawczych i wzorcujących
     - Bezpośrednich rozmów z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu
     - Poznania nowoczesnych technologii rozwijających się na Podkarpaciu

Dołącz do wydarzenia i przekształć swoją wizję przyszłości w rzeczywistość na Konferencji Technologia Biznes Inwestycje!

50000 Pozostało znaków