Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną!

jaslo w tulipanachDrodzy mieszkańcy, pomimo tego, że funkcjonujemy w trudnym okresie pandemii, przyszła wiosna!

Tulipany pojawiły się nad powierzchnią ziemi, nasze – miejskie, na rabacie pod urzędem i w parku pięknie już skiełkowały. Niebawem zaczną rozkwitać w kilku miejscach w mieście i w wielu ogrodach. To najlepsza pora by uchwycić aparatem ich ulotne piękno. Stąd też zwracamy się do was z propozycją zaprezentowania Waszych rabat z tulipanami.

Jesienią pisaliśmy, że miasto potrzebuje koloru! Zaprosiliśmy Państwa do akcji Jasło w tulipanach i rozdaliśmy blisko 20 tysięcy kolorowych tulipanów. Teraz nadszedł czas, aby obserwować efekty naszej wspólnej pracy. W nawiązaniu do akcji rozdawania cebul kwiatowych, Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle przygotował konkurs fotograficzny pod hasłem Jasło w tulipanach - podzielmy się wiosną.

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą tulipanową rabatę, tulipanowy kącik czy po prostu miejsce, w którym rosną tulipany! Zróbcie zdjęcie i pokażcie jak pokolorowaliście przestrzeń naszego miasta! Do konkursu zapraszamy również dzieci i młodzież, które z entuzjazmem odebrały od nas tulipany jesienią.

Prosimy zwrócić uwagę, aby zdjęcia obejmowały całe rabaty lub grupy tulipanów. Prosimy o nadsyłanie zdjęć wraz z opisem dotyczącym np. miejsca w którym rosną, (czy pochodzą z naszej jesiennej akcji lub mają inną historię), sadzenia, początków przygody z roślinami cebulowymi itp.
Dla zwycięzców przygotowaliśmy ciekawe nagrody.

Termin nadsyłania zdjęć do 25 maja na adres:

No to zaczynamy i zapraszamy!
Bądźcie czujni – obserwujcie - świat budzi się do życia.
Wierzymy, że już niebawem wszystko wróci do normy #PełniNadziei

Szczegóły konkursu fotograficznego w regulaminie, pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-w-tulipanach-podzielmy-sie-wiosna/

Szukasz informacji? Skontaktuj się z nami:
Urząd Miasta w Jaśle
Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych