Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Informacja dotycząca przedłużenia terminu zamknięcia drogi powiatowej Nr 1313R Jasło - Ryglice

Informacja dotycząca przedłużenia terminu zamknięcia drogi powiatowej Nr 1313R Jasło - RygliceInformujemy, że w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie termin zamknięcia drogi relacji Jasło - Ryglice na odcinku Jodłowa - Dębowa.

Droga ta pozostanie zamknięta do dnia 30 listopada br. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.
Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 20:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów o masie do 6 ton odbywał się będzieobjazdami przez Czermną, Wisową i Jodłową Górną.
W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.
Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Starostwo Powiatowe w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków