Do 21 XII można składać prace w Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”

konkursStowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przypominają o kolejnej edycji Konkursu Fotograficznego „Jasło - Moje Miasto”.

Mile widziane są prace młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu. Tegoroczna XXII edycja nosi tytuł: „Widok z okna…”. Jak co roku honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła oraz po raz pierwszy - Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny POLWAX S.A. Jasło
Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, mniej znane oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób ukaże jego piękno i klimat. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiego fotograficznego widoku. Mogą to być sceny z okna naszych mieszkań, domów, piwnic, instytucji, placówek kultury, szkół, samochodów… . Ile okien - tyle widoków. Utrwalmy je w jak najciekawszy sposób na zdjęciach.
Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat. Szczegóły dotyczące XXII Konkursu Fotograficznego „Jasło - Moje Miasto” znajdują się w jego regulaminie.

REGULAMIN XXII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „JASŁO - MOJE MIASTO”
POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA JASŁA I PREZESA ZARZĄDU POLWAX S. A. JASŁO

ORGANIZATORZY:
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW JASŁA I REGIONU JASIELSKIEGO
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W JAŚLE
UCZESTNICY:
-KAT. I - DZIECI I MŁODZIEŻ WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ
- KAT. II - OSOBY DOROSŁE
TEMATYKA OBECNEJ EDYCJI TO: „WIDOK Z OKNA…”
WARUNKI UCZESTNICTWA:
KAŻDY UCZESTNIK MOŻE ZGŁOSIĆ MAKSYMALNIE 5 PRAC
OBOWIĄZUJE UJEDNOLICONY FORMAT PRAC - 18 x 24 CM

NA ODWROCIE KAŻDEJ PRACY NALEŻY PODAĆ: IMIĘ I NAZWISKO, WIEK, SZKOŁĘ (UCZNIOWIE), ADRES ZAMIESZKANIA, ADRES E – MAIL
Obok fotografii papierowych wymagane są także fotografie w wersji elektronicznej (do ewentualnych publikacji)

TERMIN SKŁADANIA PRAC DO 21. 12. 2016 ROKU
O TERMINIE PODSUMOWANIA KONKURSU I ROZDANIA ATRAKCYJNYCH NAGRÓD (W STYCZNIU 2017 ROKU) LAUREACI ZOSTANĄ POWIADOMIENI

PRACE NALEŻY PRZESYŁAĆ LUB SKŁADAĆ: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, UL. JANA PAWŁA II 8A, 38 – 200 JASŁO, TEL.: 13/446 59 25
Każdy Uczestnik musi dołączyć zgodę o treści: Wyrażam zgodę na opublikowanie podanych przeze mnie danych osobowych i informacji o zajętym miejscu.
Miejscowość, data Podpis Uczestnika Podpis Rodzica (u osób niepełnoletnich)
UWAGA! NAJCIEKAWSZE PRACE BĘDĄ MOGŁY BYĆ WYKORZYSTANE JAKO POCZTÓWKA. WSZYSTKIE PRACE NADESŁANE NA KONKURS STAJĄ SIĘ WŁASNOŚCIĄ SMJiRJ I MOGĄ BYĆ UŻYTE W PUBLIKACJACH

SMJiRJ i MDK w Jaśle