Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Chór Soli Deo przygotowuje się do wydania krążka z kolędami

DPP 100-(3)W najbliższym czasie Chór Soli Deo, działający przy I Liceum Ogólnokształcącym i parafii św. Stanisława BM w Jaśle pragnie wydać płytę CD z kolędami. Nie posiada jednak odpowiednich środków materialnych na ten cel.

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszego projektu. Obiecujemy wdzięczność modlitewną oraz oferujemy reklamę – podziękowanie wszystkim naszym Sponsorom poprzez zamieszczenie logo Firmy na nagranej, dzięki Państwu pomocy płycie z kolędami wykonanymi przez Chór – informuje opiekun chóru ks. Łukasz Mariuszyc.
Nr konta: S. K. Caritas przy I LO w Jaśle,
nr: 07 1240 2337 1111 0010 0853 2456
tytułem - dar na cele kultu religijnego dla „SOLI DEO”

- Osoby pragnące wspomóc nagranie płyty proszone są o kontakt e-mail: bądź telefoniczny: 691475938. Na ten adres można także wysłać logo firmy - podkreśla opiekun chóru.

DPP 100-(4)

Chór Soli Deo istnieje przy I liceum Ogólnokształcącym i ,,Kościółku” od 2006 roku. Chórzyści wykonują pieśni w układzie czterogłosowym, uświetniając liturgie ważniejszych uroczystości religijnych i szkolnych w kościołach Jasła i powiatu. Chórem dyryguje mgr Monika Twarduś, duchową opiekę, jako asystent kościelny sprawuje ks. Łukasz Mariuszyc. W 2014 roku Chór SOLI DEO podjął współprace z zespołem NEW DAY, którego liderem jest Rafał Boniśniak pochodzący z Lipinek. Została nagrana płyta zespołu NEW DAY, na której wystąpił chór SOLI DEO. W dniu 17 marca 2014 r. w Szymbarku został zrealizowany program i zostały nagrane teledyski do programu, który wyemitowała TV TRWAM.

Posłuchaj : LULAJŻE JEZUNIU – CHÓR SOLI DEO

red.

50000 Pozostało znaków