Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Znaleziono ciało mężczyzny

Znaleziono ciało mężczyznyPolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Ciało mężczyzny znaleziono na brzegu potoku w Brzyskach.

Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Wczoraj około godz. 11, dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Brzyskach zwłok mężczyzny. Ciało leżące na brzegu potoku, częściowo zanurzone w wodzie, zauważyła kobieta jadąca samochodem drogą biegnącą wzdłuż potoku. 

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 54-letni mieszkaniec gminy Brzyska.
Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Badania określą dokładną przyczynę zgonu mężczyzny. Wstępnie wykluczono, że jego śmierć nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP w Jaśle

 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków