Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wypadek w Skołyszynie – ranny motorowerzysta

1549215683Wczoraj w Skołyszynie doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym.

W wypadku ucierpiał 16-letni motorowerzysta, który z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 16. Na miejscu pracowali policjanci z miejscowego posterunku Policji. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem jechał od stacji PKP w kierunku drogi krajowej relacji Jasło - Biecz. Gdy skręcał w prawo na teren prywatnej firmy, nagle poczuł uderzenie w bok samochodu. Okazało się, że jadący za nim 16-letni motorowerzysta nie zachował należytej ostrożności i uderzył w volkswagena.
Wskutek wypadku kierujący simsonem nastolatek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca golfa nie ucierpiał w zdarzeniu. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków