Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

UWAGA! Trudne warunki na drogach.

UWAGA! Trudne warunki na drogach.Podkarpaccy policjanci apelują o ostrożność! Dziś, w wielu miejscach województwa panują trudne warunki drogowe.

Intensywne opady śniegu sprawiają, że na drogach jest ślisko. Dodatkowo na odcinkach kilku podkarpackich dróg wojewódzkich występują utrudnienia związane z zamieciami śnieżnymi.

Bardzo trudne warunki panują szczególnie na drogach w południowej części regionu. Na odcinkach kilku dróg występują utrudnienia związane z zamieciami śnieżnymi, silny wiatr nawiewa śnieg na jezdnie tworząc wysokie zaspy. Dodatkowo zamiecie znacznie ograniczają widoczność.

droga relacji Barwinek - Svidnik jest zablokowana dla samochodów ciężarowych po stronie słowackiej

na drodze wojewódzkiej nr 993 relacji Nowy Żmigród - Dukla w powiecie krośnieńskim

na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Rzeszów - Jasło w powiecie strzyżowskim, ruch na wjeździe na Górę Żarnowską utrudniają samochody ciężarowe

Rano na drogach naszego województwa doszło do kilkunastu kolizji i jednego poważniejszego zdarzenia. Przed godz. 7 w Berezce w powiecie leskim, zamieć śnieżna i śliska nawierzchnia jezdni przyczyniły się do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca suzuki zsunął się do rowu, kierujący seatem zatrzymał się by mu pomóc. Nadjeżdżający od strony Polańczyka volkswagen passat, w wyniku nadmiernej prędkości, nie wyhamował, uderzył w seata, potrącił stojącego na poboczu kierowcę suzuki i uderzył jeszcze w piaskarkę. Kierowca passata został przewieziony do szpitala. Potrąconemu mężczyźnie na szczęście nic poważnego się nie stało.

W związku z niesprzyjającą aurą i trudnymi warunkami na drogach policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

KWP

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków