Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Szczęśliwy finał wypadku przy pracy

471045529O dużym szczęściu może mówić 47-letni mężczyzna, którego przygniotła betonowa płyta, na którą osunęła się ziemia.

Do zdarzenia doszło na cmentarzu w Łężynach. Dzięki szybkiej reakcji służb ratowniczych, groźnie wyglądająca sytuacja zakończyła się dla pokrzywdzonego niegroźnymi obrażeniami.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 w trakcie prac związanych z wykonaniem piwniczki pod nagrobek na cmentarzu w Łężynach. Interweniujący policjanci ustalili, że gdy jeden z pracujących na miejscu mężczyzn znajdował się w wykopie, po usunięciu drewnianych stempli, został przygnieciony przez betonową płytę zabezpieczającą ścianę wykopu, na którą osunęła się ziemia. Pokrzywdzony został przysypany ziemią do wysokości pasa.

Dzięki szybkiej reakcji służb ratowniczych mężczyzna został odkopany i przetransportowany do jasielskiego szpitala. Po badaniach okazało się, że groźnie wyglądająca sytuacja, na szczęście dla pokrzywdzonego zakończyła się tylko ogólnymi potłuczeniami. Mężczyzna pozostał jednak na obserwacji w szpitalu.

KPP Jasło

50000 Pozostało znaków