Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Ślizgawica na łuku drogi w Gamracie! Cztery osoby w szpitalu.

Ślizgawica na łuku drogi w Gamracie! Cztery osoby w szpitalu. Dziś w godzinach popołudniowych, na łuku drogi w Gamracie doszło do zderzenia dwóch samochodów volvo i volkswagena golfa.

W wyniku czołowo-bocznego zderzenia ucierpiały cztery osoby. Poszkodowani zostali przewiezieni karateką pogotowia do szpitala specjalistycznego w Jaśle. Łącznie samochodami podróżowało 9 osób. Jeden z samochodów jechał w kierunku Jasła, drugi w kierunku Brzysk.

DPP 3


DPP 4


DPP 5


Na śliskim odcinku drogi – łuku doszło do zniesienia jednego z samochodów i uderzenia w drugi pojazd. O tym, który z samochodów był sprawcą zdarzenia decydować będzie patrol policji, który prowadził na miejscu czynności wyjaśniające – mówi strażak pracujący na miejscu zdarzenia.

DPP 8


Apelujemy o uwagę i ostrożność!

Opady deszczu, po kilku tygodniach słońca i upałów sprawiły, że droga może być śliska.

Kierowco! Zachowaj większą uwagę i dostosuj prędkość pojazdu do panujących warunków.

red.

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

asrock
Kierowca golfa stracił panowanie na łuku drogi, przy próbie wyjścia z poślizgu uderzył w jadące w kierunku Jasła volvo , dwójka dzieci ( i ich matki ) z volvo została odwieziona odwieziona do szpitala , wszyscy wyszli z wypadku bez żadnych obrażeń. Powód wypadku: zdecydowane niedostosowanie prędkości do paanujacych warunków.
0

50000 Pozostało znaków