Black frider tworzenie stron internetowych Jasło

Sentymentalna podróż w czasie

Sentymentalna podróż w czasieUtworem „Muzyka twoje imię ma” rozpoczynała swoje koncerty w Jasielskim Domu Kultury Eleni.

Artystka wystąpiła w Jaśle we wtorek, 21 stycznia br. Koncerty obyły się w ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka.

- Jest mi niezmiernie miło, że ten dzisiejszy wieczór spędzimy razem i popłyniemy w sentymentalna podróż w czasie. Korzystając z tego, że dzisiaj mamy taki szczególny, piękny dzień, chcielibyśmy złożyć jak najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom. Przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha oraz miłości i dobra ze strony bliskich – zwróciła się do przybyłych Eleni.

Artystce towarzyszyli muzycy Kostas Tzokas i Aleksander Białous.

Przybyli na koncert mogli usłyszeć największe przeboje Eleni, m.in.: „Przystań pod gwiazdami”, „Na wielką miłość”, „Na miłość nie ma rady”, „Tylko w twoich dłoniach”, „Coś z Odysa”, „Kto ci w życiu więcej da”, „Moje nutki”, „Nic miłości nie pokona”, „Słońce”, czy „Ballado, hej”.
Muzycy opowiadali anegdoty na temat swojego spotkania i utworzenia przez Kostasa zespołu Prometeusz do którego trafiła Eleni, jego późniejsza bratowa. Dobry humor udzielił się licznie przybyłym słuchaczom, którzy żywiołowo reagowali na kolejne przeboje. Koncerty zakończyły odśpiewane wspólnie utwory: „Miłość jak wino” i „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”.

pch (JDK)

Komentarze obsługiwane przez CComment