Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Przyczepa odpięła się od tira - będą utrudnienia w ruchu

1674047629Policjanci wyjaśniają okoliczności niecodziennego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zimnej Wodzie.

Od jadącego samochodu ciężarowego odpięła się przyczepa, która wypadła z drogi i stoczyła się ze skarpy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na czas przeładunku i wyciągnięcia przyczepy, pomiędzy godz. 13.30 a 16.30 na trasie Jasło-Krosno wystąpią utrudnienia w ruchu.
Wczoraj około godz. 21.20 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w Zimnej Wodzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol.

476387895


1206144977


Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że kierujący ciężarówką mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał w kierunku Krosna. W pewnej chwili na prostym odcinku drogi od samochodu odpiął się zaczep przyczepy wypełnionej gaśnicami. Przyczepa zjechała na przeciwny pas ruchu, po czym stoczyła się z przydrożnej skarpy przewracając na bok. Na szczęście w chwili, gdy zjeżdżała z drogi na jej trasie nie było żadnych osób i innych pojazdów. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.


1264818269Pomiędzy godziną 13.30 a 16.30 nastąpi przeładunek i usunięcie przyczepy. W tym czasie na trasie Jasło - Krosno wystąpią utrudnienia w ruchu.

KPP w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków