Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Policyjni antyterroryści zatrzymali mężczyznę

Policyjni antyterroryści zatrzymali mężczyznę, który zamknął się w mieszkaniu w JaśleDramatyczne sceny rozgrywały się pod blokiem przy ul. Kościuszki w Jaśle. 25-letni mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu, w którym przebywały również dwie kobiety: matka i babcia.

Mimo prób nawiązania kontaktu, policyjnym negocjatorom nie udało się doprowadzić do dobrowolnego otworzenia przez mężczyznę mieszkania. Antyterroryści podjęli siłowe wejście do mieszkania, przy użyciu granatu.
Ów mężczyzna miał zostać doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary. Mieszkaniec Jasła nie otworzył drzwi funkcjonariuszom. Wyszedł na balkon, trzymając w ręku nóż groził, że zrobi krzywdę sobie i swoim bliskim, po czym wrócił do mieszkania. Policyjni negocjatorzy próbowali nawiązać kontakt z mężczyzną. 

Ponieważ policyjne negocjacje nie przyniosły spodziewanego rezultatu, około godz. 18 podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Przetrzymywanym kobietom: 57-letniej matce oraz 77-letniej babci nic sie nie stało. 25-letni mieszkaniec Jasła został zatrzymany przez policyjnych antyterrorystów.

Podczas całej policyjnej akcji nikt nie doznał obrażeń.
red.

O sprawie pisaliśmy również TUTAJ

 MG 1419

 MG 1427

 MG 1435

 MG 1436

 MG 1449

 MG 1463

Franek
Trochę długo ale dobrze że nikomu nic się nie stało.
0
Seba
Jak posiedzi to może trochę zmądrzeje.
0
Renis
To teraz posiedzi sobie trochę. ..
0
BOGDAN
Miał odsiedzieć 1,5 roku, teraz przyjdzie posiedzieć dwa a nawet trzy razy tyle. Gratuluje, inteligentna decyzja.
0

50000 Pozostało znaków