Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Mianowania dla nauczycieli

mianowania dla nauczycieliNauczyciele jasielskich szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Jasielski systematycznie podwyższają swoje kwalifikacje.

Dowodem tego są kolejne mianowania, jakie 2 września 2013 roku wręczyli pedagogom Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk i Sekretarz Powiatu Jadwiga Gunia, w obecności Naczelnika Wydziału Edukacji Piotra Zoły i Zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji Andrzeja Papciaka.

Cieszę się, że nasza młodzież będzie miała bardziej wykwalifikowanych nauczycieli. Mam nadzieję, że wzrośnie ilość uczestników konkursów nie tylko wojewódzkich, ale także ogólnopolskich. Chciałbym Państwu życzyć wszystkiego najlepszego, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i satysfakcji z pracy nauczyciela. Raz na jakiś czas to Wy jesteście oceniani, a nie tylko oceniacie – powiedział do mianowanych nauczycieli Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk.

mianowania dla nauczycieli


Nauczyciele przystąpili do egzaminu, uzyskując stopień nauczyciela mianowanego. Podczas egzaminu każdy nauczyciel przedstawił przygotowaną przez siebie prezentację, po której następowała sesja pytań od ekspertów. Egzamin przeprowadziła komisja egzaminacyjna, w skład której wchodzili eksperci z listy Ministerstwa Edukacji Narodowej, przedstawiciel Powiatu Jasielskiego, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, dyrektor macierzystej szkoły zdającego nauczyciela oraz na wniosek nauczyciela przedstawiciele związków zawodowych.

mianowania dla nauczycieli


 Mianowania odebrali:

Sebastian Styczyński - I LO w Jaśle,
Ewa Kasperek – I LO w Jaśle,
Tomasz Maczuga – I LO w Jaśle,
Ks. Łukasz Mariuszyc – I LO w Jaśle,
Anna Zoła – II LO w Jaśle,
Agnieszka Dzielińska – II LO w Jaśle,
Ks. Rafał Tęcza – II LO w Jaśle,
Alicja Kamińska – ZST w Jaśle,
Iwona Wiśniewska – ZST w Jaśle,
Tomasz Dziobek – ZST w Jaśle,
Agnieszka Przywara – Szumiec – ZST w Jaśle,
Krzysztof Alibożek – ZST w Jaśle,
Damian Bartuś – ZST w Jaśle,
Agnieszka Mianowska – ZS nr 3 w Jaśle,
Bogusław Wiśniowski – ZS nr 3 w Jaśle,
Monika Więcek – Furmanek – ZS nr 3 w Jaśle,
Ks. Piotr Nowakiewicz – ZS nr 3 w Jaśle,
Anna Kawalec – ZS nr 3 w Jaśle,
Magdalena Piekarz – ZS nr 4 w Jaśle,
Ewelina Dybaś – ZS Trzcinica,
Paweł Rolek – CKP w Jaśle,
Tomasz Dybaś – CKP w Jaśle,
Łukasz Rymarz – CKP w Jaśle,
Józef Machlarz – CKP w Jaśle,
Dorota Janas – SOSW w Jaśle,
Łukasz Jachimek - SOSW w Jaśle,
Małgorzata Papciak – SOSW w Jaśle,
Agnieszka Kuczała – MDK w Jaśle.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków