Mianowania dla nauczycieli

mianowania dla nauczycieliNauczyciele jasielskich szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Jasielski systematycznie podwyższają swoje kwalifikacje.

Dowodem tego są kolejne mianowania, jakie 2 września 2013 roku wręczyli pedagogom Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk i Sekretarz Powiatu Jadwiga Gunia, w obecności Naczelnika Wydziału Edukacji Piotra Zoły i Zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji Andrzeja Papciaka.

Cieszę się, że nasza młodzież będzie miała bardziej wykwalifikowanych nauczycieli. Mam nadzieję, że wzrośnie ilość uczestników konkursów nie tylko wojewódzkich, ale także ogólnopolskich. Chciałbym Państwu życzyć wszystkiego najlepszego, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i satysfakcji z pracy nauczyciela. Raz na jakiś czas to Wy jesteście oceniani, a nie tylko oceniacie – powiedział do mianowanych nauczycieli Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk.

mianowania dla nauczycieli

Nauczyciele przystąpili do egzaminu, uzyskując stopień nauczyciela mianowanego. Podczas egzaminu każdy nauczyciel przedstawił przygotowaną przez siebie prezentację, po której następowała sesja pytań od ekspertów. Egzamin przeprowadziła komisja egzaminacyjna, w skład której wchodzili eksperci z listy Ministerstwa Edukacji Narodowej, przedstawiciel Powiatu Jasielskiego, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, dyrektor macierzystej szkoły zdającego nauczyciela oraz na wniosek nauczyciela przedstawiciele związków zawodowych.

mianowania dla nauczycieli

Dorota Janas – SOSW w Jaśle,
Łukasz Jachimek - SOSW w Jaśle,
Małgorzata Papciak – SOSW w Jaśle,
Agnieszka Kuczała – MDK w Jaśle.

Starostwo Powiatowe w Jaśle