Black frider tworzenie stron internetowych Jasło

Magicznie i strasznie w Klubie Czytających Rodzin

Magicznie i strasznie w Klubie Czytających RodzinCzy wampiry i inne potwory dadzą się lubić? Jak wygląda przyjaźń z kościotrupem?

Hiperpracz Brudawnik i Bałaganiara Chaotyczna – czy któryś z tych potworów mieszka w waszym domu? W piątkowy wieczór na uczestników Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, czekało wiele atrakcji skupionych wokół strachu i magii.
Na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin dominowała atmosfera literackiej grozy. Poznaliśmy m.in.: wampirka Alfreda, któremu wyrósł ostatni ząbek, co w świecie wampirów oznacza, że przyszedł czas na Wielką Próbę, by stać się prawdziwym wampirem, kościotrupa Ignatka, szukającego przyjaciela oraz Kichoprychacza, stworka który często odwiedza nasze… nosy. W trakcie zajęć dzieci zmierzyły się z pajęczą siecią, nakarmiły potwora oraz wykonały zadania z magicznego kociołka.
Mali pogromcy strachów bez trudu poradzili sobie z zadaniami wykazując się dużą kreatywnością i sprytem.
Dla naszych Klubowiczów przygotowaliśmy zaczarowany stolik z książkami, tematycznie związanymi ze spotkaniem. Większość tytułów jest już w domach naszych najmłodszych czytelników. Życzymy Wam miłej lektury.
Spotkanie odbyło się 22 listopada 2019 r.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Komentarze obsługiwane przez CComment