Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Krew znaleziona w samochodzie należy do Haliny G.

DPP 3Prokuratura Rejonowa w Jaśle otrzymała wyniki badań zabezpieczonych śladów w samochodzie podejrzanego Janusza G. oraz w domu Haliny G.

Wynik potwierdza, że krew jaką znaleziono i zabezpieczono należy do Haliny G. Wyniki jednoznacznie wskazują na to, że Halina G. była przewożona samochodem Janusza G. - byłego męża – mówi Kazimierz Łaba. Niewykluczone, że podejrzanemu w tej sprawie postawiony zostanie zarzut zabójstwa z art. 148 kk. Mając taką kwalifikacje czynu kodeks karny przewiduje karę od 8 lat pozbawienia wolności, 25 lat pozbawienia wolności albo karę dożywotniego pozbawienia wolności.
Podejrzany na chwilę obecną nie wskazał miejsca pobytu zaginionej i w dalszym ciągu zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego ze zniknięciem swojej byłej żony. Skierował również do Sądu Okręgowego w Krośnie skargę na areszt, jednak sąd uznał to za niezasadne. Prokuratura będzie wnioskować o przedłużenie aresztu – dodaje prokurator.

O zaginieciu pielęgniarki Haliny G. pisaliśmy tutaj i tutaj.

Do sprawy wrócimy.
Anna Dziura

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków