Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Już 18 maja odbędą się Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery

targi pracyPonad 40 różnego rodzaju wystawców zainteresowanych jest udziałem w Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery

, które odbędą się 18 maja na hali sportowej jasielskiego MOSIR-u. Targi realizowane są w ramach projektu „Jasło- moje miasto, mój dom” i adresowane są do uczniów, studentów oraz osób poszukujących pracy.

Targi zostały podzielone na dwie strefy: Praca i Edukacja. Strefa Praca poświęcona jest prezentacji ofert pracy oraz polityki kadrowej wystawców, natomiast strefa Edukacja koncentruje się na prezentacji oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych oraz firm edukacyjnych
i szkoleniowych. Dodatkową atrakcją targów będą organizowane wyjazdy studyjne grup młodzieży do firm - wystawców oraz warsztaty i szkolenia.

targi pracy 2

Szczegółowe informacje dotyczące targów można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle – tel. 13 44 86 327, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków