Jabłka dla mieszkańców

Jabłka dla mieszkańcówW najbliższy wtorek (24 marca) na jasielskim rynku rozdawane będą jabłka dla mieszkańców Jasła.

Urząd Miasta w Jaśle wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje przywóz ponad 40 ton owoców.

Jabłka pochodzą od sadowników z regionu, którzy przez embargo wprowadzone przez Rosję na żywność z Unii Europejskiej nie mogą ich wyeksportować. Sadownicy decyzją Komisji Europejskiej zostali wsparci programem rekompensat.

Akcja prowadzona będzie od godziny 6 rano do wyczerpania zapasów.

UMJ

zombi
Proponuję akcję rozdajemy pracę - jabłko gratis :P
Mirela
Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.
Adam
Jak byś była na tyle uprzejma to podaj parę instytucji które tak dzielnie wspierają przedsiębiorców.