Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Drodzy Mieszkańcy Jasła!

slide-0Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych. W szczególny sposób dziękuję tym, którzy oddali na mnie swój głos. Dzięki Państwa zaufaniu wygrałem w I turze wyborów samorządowych i nadal mam szansę ubiegać się o urząd burmistrza.

Mam również nadzieję, że przekonam do siebie tych mieszkańców Jasła, którzy w I turze postawili na innych kandydatów. Zapewniam Państwa, że jako burmistrz Jasła kolejnej kadencji, będę w dalszym ciągu współpracował dla dobra miasta z każdym, komu tak jak mnie zależy na wprowadzaniu zmian na lepsze, niezależnie od jego poglądów czy barw politycznych.

Nie można zmienić Miasta w 4 lata. Wiedziałem o tym, gdy w 2010 r. ubiegałem się o urząd burmistrza. Proponowałem wówczas program nie na 4,
a na 8 i więcej lat. Wdrożone przeze mnie działania już zostały docenione, właśnie za to, że nie są działaniami kadencyjnymi, politycznymi, pod publikę, lecz działaniami dobrze przygotowanymi, które gwarantują zmiany w dobrym kierunku.

W latach, kiedy dane mi było sprawować urząd burmistrza, udowodniłem, że jestem człowiekiem kompromisu, współpracującym ze wszystkimi, którym leży na sercu dobro naszego miasta. Dzięki temu udało się zrealizować wiele ważnych dla rozwoju Jasła działań. Przedsięwzięcia realizowane pod moim kierunkiem w minionej kadencji przyczyniły się do aktywizacji gospodarczej i podniesienia jakości usług publicznych, a także dobrze przygotowały miasto do sięgania po fundusze unijne.

Nadal jednak jest wiele do zrobienia. Realizacja przygotowanych już projektów poprawi standard życia jaślan w każdym wieku i sprawi, że miasto będzie jeszcze bardziej interesujące i przyjazne dla inwestorów oraz turystów.

Mam nadzieję, że dzięki Państwa poparciu będę miał szansę na kontynuowanie rozpoczętych działań i wdrożenie kolejnych przedsięwzięć dla naszej społeczności. By jednak było to możliwe, potrzebuję Państwa wsparcia i aktywnej pomocy. Dlatego bardzo proszę o wzięcie udziału w wyborach 30 listopada 2014 r. oraz poparcie mojej kandydatury. Liczę na Państwa głosy.

z wyrazami szacunku
Andrzej Czernecki

 {youtube}eJ-i69iCE5g{/youtube}

PROGRAM

{youtube}dKBA-wJbiDI{/youtube}

 

Materiał finansowany w całości przez KWW Jaślanie

50000 Pozostało znaków