Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Anatomia dla Smyka

Anatomia dla SmykaDzieci z grupy żółtej i pomarańczowej zapoznały się z budową anatomiczną ludzkiego ciała podczas ostatnich zajęć na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym. Fotorelacja

Mali studenci przygotowywali specjalny plakat poświęcony budowie człowieka z naniesionymi na tą formę narządami wewnętrznymi takimi jak mózg, serce, nerki. Zadanie okazało się doskonałym sposobem na poszerzenie wiedzy młodych słuchaczy.
- Bezbłędnie omówili funkcje narządów ludzkiego ciała, co jest niezwykle zaskakujące z uwagi na ich młody wiek. Jestem bardzo zadowolona z szerokiej wiedzy tych młodych ludzi – mówi Katarzyna Gardzina, nauczyciel biologii.

Anatomia dla Smyka


Dzieci miały okazję pracować na specjalnych modelowych szkieletach. Jako podsumowanie zajęć kolorowały szkielety ludzkie.
- Wykazali się wspaniałą znajomością szkieletu ludzkiego. Potrafili wskazać i nazwać poszczególne kości i określić ich położenie – dodaje prowadząca zajęcia
Warsztaty prowadzone były w Centrum Edukacji ,,Sowa”.
Jasielski Uniwersytet Dziecięcy jest edukacyjnym projektem polegający na zabawie dzieci w studiowanie. Ma na celu rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie ciekawości świata u dzieci w wieku 5 – 10 lat z terenu miasta Jasła poprzez udział dzieci w interaktywnych wykładach.
Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".

Anna Dziura

50000 Pozostało znaków