Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

900 tysięcy złotych trafi pod ziemię, czyli odbudowa sieci kanalizacji deszczowej

kanalizacja popPonad 900 tysięcy złotych wynosi wartość prac w ramach zadania „Odbudowa sieci kanalizacji deszczowej w Jaśle”.

Prace na ulicy Krasińskiego i Placu Targowym prowadzone są metodą bezwykopową, bez naruszenia gruntu czy nawierzchni asfaltowych.

Środki na realizację zadania pochodzą z promesy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, która została przyznana Miastu w lutym br. Wcześniej, bo jesienią ubiegłego roku, prowadzone były prace w ramach tego samego zadania na ulicach: Krasińskiego, Sikorskiego, Szkolnej, Żeromskiego, Ujejskiego, Rafineryjnej, Słonecznej, Kazimierza Wielkiego i Placu Targowym. Wówczas ich wartość wyniosła ponad 800 tysięcy złotych.

Prace mają zakończyć się do końca września br.

UMJ

 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków