sobota, 28 wrzesień 2013 14:48

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

szczepienia

Burmistrz Miasta Jasła informuje, że od dzisiaj (27 września) osoby powyżej 65 roku życia zamieszkałe na terenie miasta Jasła mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie.

Szczepienia odbywać się będą w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul Szopena 38 w Jaśle, w pokoju zabiegowym Zakładu Medycyny Pracy, w następujących terminach:
poniedziałek 7.00 -17. 00,
wtorek - piątek 7.00 – 14.00

Do szczepienia należy zgłosić się z dowodem osobistym i zaświadczeniem od lekarza, że można poddać się szczepieniu. Istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: 13 44 648 64.

Zadanie sfinansowane jest z budżetu Miasta Jasła.

UMJ