REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 15 kwiecień 2013 19:19

Zadbaj o siebie na wiosnę

miastojaslo.plIMG 4842

Spustoszenie na naszej skórze po zimie? Chyba najwyższy czas na wiosenny remanent.


Zimowa stagnacja nie może wiecznie trwać. Najwyższy czas wziąć się za siebie i powitać wiosnę z odzyskaną energią i siłą.
Dla wielu ludzi to najpiękniejsza pora roku nie tylko za sprawą zwiększonej ilości promieni słonecznych ale nade wszystko budzącego się do życia otaczającego nas świata. Żegnamy czapki, szaliki, ciepłe płaszcze, kurtki. Za sprawą tej pory roku każdy bardziej lub mniej świadomie chce wyglądać pięknie i świeżo.

miastojaslo.plIMG 3820


Niestety na jaw wychodzą niedociągnięcia i zaniedbania po zimie. Szczególnie w tym roku zimowe choroby dały się we znaki wielu osobom i mimo, iż walka z nimi już dobiega końca, to spustoszenie i ślady jakie zostawiły w naszym organizmie są ogromne. Może najwyższy czas na wykonanie badań profilaktycznych, które pozwolą ocenić ogólny stan naszego organizmu, zniwelować ewentualne niedobory witamin. Dzięki takim krokom uzyskamy pełny obraz naszego zdrowia. Wykonanie podstawowych badań nie wymaga od nas zbyt wiele. Wystarczy udać się do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania. Takie badania można wykonać też odpłatnie bez skierowania w punkcie pobrań.
Wiosennej dbałości wymaga nasze ciało i to bez względu na wiek. Wyselekcjonowane składniki w wiosennych kosmetykach doskonale nawilżą i odżywią zmęczoną po zimie skórę. Oczywiście samo używanie kosmetyków nie wystarczy. Ważne by stosować też suplementy doustne. Odpowiednie proporcje pozwolą na uzyskanie lepszego i dłuższego efektu i każdy z nas będzie wiosną czuć się świeżo i wyglądać olśniewająco. Wystarczy trochę samozaparcia, dobrych chęci i zabieramy się za siebie.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Ania 2013-04-17 15:59
Kocham wiosnę. Ta energia, słoneczko!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin