piątek, 01 sierpień 2014 00:00

Bezpłatne szczepienia dla seniorów

szczepieniaMiasto realizować będzie program zdrowotny obejmujący bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, powyżej 65 roku życia. Na ten cel zabezpieczono środki w wysokości 20 tys. zł.

Szczepienia przeciwko grypie realizowane są przez miasto od kilku lat. Corocznie program cieszy się dużą popularnością, a zgłaszalność wynosi około 75 proc. Program realizowany będzie od września do grudnia br.

UMJ