REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 07 lipiec 2013 15:28

Miliony złotych na kolej dla Podkarpacia

Miliony złotych na kolej dla Podkarpacia

Miliony złotych na kolej dla Podkarpacia


„Mam dobre wiadomości dla mieszkańców naszego województwa. Będą znacznie większe środki na rozwój infrastruktury kolejowej na Podkarpaciu. Otrzymałem także obietnicę dotyczącą współfinansowania inwestycji z dziedziny kultury, którą realizujemy” – tą informacją w czasie briefingu prasowego podzielił się z dziennikarzami regionalnych mediów Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Briefing odbył się 3 lipca 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Miliony złotych na kolej dla Podkarpacia


Po spotkaniu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego marszałek Władysław Ortyl przekazał najświeższe informacje dotyczące funduszy pochodzących z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.
Marszałek Ortyl poinformował także o rozmowach z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdanem Zdrojewskim oraz obietnicy ministra dotyczącej przekazania 1 mln złotych na budowę Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Aleksandra Gorzelak –Nieduży Department Organizacyjny

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin