REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 19 czerwiec 2013 11:38

Wicedyrektor ds. lecznictwa w Jaśle chciał uciec policji

Wicedyrektor ds. lecznictwa w Jaśle chciał uciec policji

Przemyscy policjanci zatrzymali w piątek pijanego lekarza. Okazał się nim Szymon N., chirurg onkolog i wicedyrektor ds. lecznictwa w jasielskim szpitalu specjalistycznym.


Wezwani przez jedną z pacjentek funkcjonariusze przemyskiej policji zatrzymali w miniony piątek lekarza. Lekarz próbował uciekać przed policją szukając schronienia w toalecie.
1,8 promila alkoholu znajdowało się w organizmie lekarza. W sprawie 56-letniego Szymona N. zostało wszczęte śledztwo przez prokuraturę i dotyczy bezpośredniego narażenia pacjentów na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Lekarz ma już na swoim koncie kilka nadużyć prawa.
Szymon N. w lutym 2000 roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Sanoku na karę 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na dwuletni okres próby i 2 tys. zł grzywny za potrącenie samochodem 13-letniego rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Orzeczono w stosunku do niego także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez okres roku. Sąd Okręgowy w Krośnie w maju tego samego roku utrzymał wyrok.
Do sprawy wrócimy.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin