REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 24 kwiecień 2013 15:00

Asseco Resovia Mistrzem Polski!

01

W piątym meczu finałowym PlusLigi siatkarze Asseco Resovii pokonali Zaksę Kędzierzyn Koźle 3:1.


Całą rywalizację play off wygrali 3:2. Mistrzom Polski gratulacje złożył marszałek Mirosław Karapyta, który kibicował drużynie na wyjazdowym meczu w Kędzierzynie-Koźlu.
Spotkanie było bardzo emocjonujące. Pierwszego seta siatkarze Asseco Resovii przegrywali 21:23, ale ostatecznie odnieśli zwycięstwo: 28:26. Drugi był dla naszej drużyny wielką porażką: przegrali go 14:25. Nie podłamało to jednak ducha walki i kolejnego seta rzeszowianie wygrali 25:17. W ostatnim secie pokonali Zaksę sześcioma punktami – 25:19.

02


03
Podopieczni Andrzeja Kowala zdobyli mistrzostwo Polski po raz drugi z rzędu, a szósty w historii klubu.
Marszałek Mirosław Karapyta, który kibicował siatkarzom Asseco Resovii powiedział tuż po zwycięskim secie: to były naprawdę wielkie emocje, mecz nierówny, ale nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i obroniła mistrzowski tytuł – mówił marszałek – mieliśmy po prostu lepszą drużynę i wygraliśmy! To pokazuje, że siatkówka na Podkarpaciu stoi na najwyższym poziomie. Gratulacje należą się też kibicom obu drużyn, bo atmosfera - pomimo nerwów i wielkich emocji - była naprawdę wspaniała!

Monika Konopka
Departament Organizacyjny
fot. Dariusz A. Danek
fot. W. Kozieł - PlusLiga (7)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin