Z kraju i ze świata

z kraju i ze świata

piątek, 20 styczeń 2017 11:06

TVP3 zaprasza na „Zimę w regionach” z Puław Wyróżniony

zima2W najbliższy weekend 21 i 22 stycznia Telewizja Rzeszów zawita do Puław. Gospodarze podkarpackiej części programu „Zima w regionach” sprawdzą jakie atrakcje i warunki pogodowe czekają turystów na stoku narciarskim KiczeraSki. Będzie także mowa o realizacji programu Zagłębie Ambitnej Turystyki.

Puławy to niewielka miejscowość położona w Beskidzie Niskim w gminie Rymanów. Zimą funkcjonuje tam stacja narciarska KiczeraSki z wyciągiem krzesełkowym o długości 700 metrów. Ale zjazdy i biegi na nartach to nie jedyne formy rekreacji, z której można skorzystać na terenie ośrodka. Gospodarze programu Ilona Małek i Marcin Pawlak porozmawiają z turystami i osobami zarządzającymi obiektem o tym co robić i jak przygotować się do zimowego wypoczynku. W tegorocznej relacji z Puław będzie także mowa o realizacji programu mającego na celu utworzenie w malowniczym Przełomie Wisłoka całorocznej bazy turystycznej nastawionej na organizację aktywnego wypoczynku. Kamery Telewizji Rzeszów pokażą nie tylko stacje narciarską w Puławach, ale także okoliczne osobliwości przyrodnicze jak „Płacząca Ściana” w Rudawce Rymanowskiej.

zima

Relacje z Puław w sobotę 21 stycznia w TVP3 o godz. 11:15, 13:50, 16:35 oraz w niedzielę 22 stycznia w TVP3 o godz. 9:25 i w TVP3 Rzeszów o 18:15 i 20:30.

Programy z cyklu "Zima w regionach" będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

Monika Midura

TVP3 Rzeszów