REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 15 marzec 2013 17:07

Potrójne morderstwo w Gdańsku

h

Policja bada śmierć trzech osób w kamiennicy w centrum miasta. Zginął mężczyzna, jego partnerka i 1,5 roczne dziecko. 


Mogło chodzić o porachunki gangsterskie ale policja rozważa wszystkie scenariusze. W garażu należącym do ofiar saperzy szukali materiałów wybuchowych. Policja rozważa ewakuację nie tylko sąsiednich kamienic ale także i pobliskiego przedszkola. Na miejscu saperzy mają podjąć decyzję. Do potrójnego morderstwa doszło wczoraj popołudniu. Nieznani sprawcy wtargnęli do mieszkania i zastrzelili trzyosobową rodzinę: mężczyznę, jego partnerkę i ich półtoraroczną córkę. Ciała ofiar w mieszkaniu znalazła rodzina. Przyczynę zgonów wyjaśni sekcja zwłok. Według medialnych doniesień mężczyzna był notowany przez policję i podejrzewany o różne przestępstwa. Tych informacji nie potwierdza policja, jednak nie wykluczone jest, ze przyczyną zabójstwa były gangsterskie porachunki. Specjalnie powołana grupa zajmie się wyjaśnieniem tej zbrodni.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin