REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 19 sierpień 2014 00:00

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej szuka personelu medycznego!

ulotka rekrutacjaZespół Ratunkowy PCPM poszukuje ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek i położnych, którzy wzmocnią Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej w działaniach kryzysowych na całym świecie.


Do ogólnopolskiego procesu rekrutacji zaproszeni są wszyscy, którzy gotowi są do ruszenia z pomocą medyczną w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na świecie, dotknięte klęską żywiołową bądź innym kryzysem humanitarnym. Kandydaci powinni posiadać aktualne prawo do wykonywania zawodu.
Rekrutacja składa się z dwóch etapów – po przesłaniu zgłoszenia oraz spełnieniu kryteriów formalnych, kandydaci zostaną zaproszeni mailowo do udziału w sprawdzianie terenowym w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Etap ten zweryfikuje ich kompetencje podczas wykonywania zadań zbliżonych do tych, z którymi regularnie zmagają się ratownicy Zespołu Ratunkowego PCPM.

Zespół Ratunkowy PCPM jest grupą doświadczonego personelu medycznego, strażaków, oraz ratowników GOPR. Został stworzony z myślą o niesieniu pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, takich jak trzęsienia ziemi lub huragany. Zespół składa się z ponad 50 ratowników medycznych i lekarzy, z których wielu ma doświadczenie w pracy w krajach Afryki i Azji. Zespół Ratowników do tej pory niósł pomoc m.in. w Sudanie Południowym, Gruzji, na Ukrainie, w Bośni i Hercegowinie oraz w Libanie.

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września br.

Więcej informacji na: http://www.pcpm.org.pl/pl/wesprzyj-pcpm/rekrutacja-zespol-medyczny

POLSKIE CENTRUM POMOCY MIĘDZYNARODOWEJ (PCPM) jest organizacją pożytku publicznego
(KRS: 0000259298), udzielającą pomocy humanitarnej i rozwojowej na świecie oraz pomagającą ludziom dotkniętym skutkami kryzysów humanitarnych - zarówno konfliktów zbrojnych, jak i klęsk żywiołowych. Fundacja została powołana, by łagodzić następstwa kryzysów humanitarnych oraz umożliwiać ich ofiarom otrzymywanie pomocy z Polski. PCPM niesie pomoc humanitarną siedmiu tysiącom uchodźców syryjskich w północnym Libanie oraz realizuje szereg projektów pomocy rozwojowej w takich krajach jak Etiopia, Gruzja, Tadżykistan oraz na obszarze Autonomii Palestyńskiej.

POLSKIE CENTRUM POMOCY MIĘDZYNARODOWEJ (PCPM)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin