REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 marzec 2013 16:52

Jarosław Gowin w dalszym ciągu ministrem sprawiedliwości

IS jh

Premier Donald Tusk poinformował, że ministrem sprawiedliwości w dalszym ciągu będzie Gowin.


Najprawdopodobniej zostanie tez rozwiązany problem związków partnerskich, a dokładnie jego lepsze rozwiązanie odzwierciedlone w konstytucji.

Donald Tusk na konferencji prasowej sprawę przedstawił w dość precyzyjnym świetle, mówiąc: ,,Przekonała mnie deklaracja ministra Gowina, że nie będzie miał już problemów z rozróżnieniem kwestii własnych poglądów a lojalnością członka rządu, a ja nikogo nie zamierzam łamać kołem, jeśli chodzi o poglądy" . Tusk przypomniał o przeglądzie  całego rządu latem, który ma być tego roku, dodając : "Także minister Gowin będzie podlegał ocenie i zobaczymy, czy przez te kilka miesięcy wytrzyma próbę wyzwania, jakie też sam przed sobą postawił”.

Czas pokaże jak będzie wyglądała dalsza współpraca obu panów. Większość spraw jakie wymagają rozwiązania potrzebuje większej delikatności.

 Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin