REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 marzec 2013 11:18

Czy minister sprawiedliwości Jarosław Gowin pozostanie w rządzie?

IS g

W dniu dzisiejszym wyjaśni się sprawa ministra Gowina. Czy przywódca partyjnych konserwatystów w PO pozostanie w rządzie czy też nie?


W czwartek Donald Tusk poinformował swoich partyjnych kolegów, że chce podjąć ostateczną decyzję w sprawie Gowina. Jaka będzie ostateczna decyzja nie wiadomo. Panowie unikają komentarzy i nie rozmawiają z dziennikarzami. Czy podjętą decyzją będzie dymisja? W weekend problem ten poruszany był przez polityków opozycji. Przekonywali oni, że minister straci lub powinien stracić pełniącą funkcję. Wiceszefowa SP pani Beata Kempa stwierdziła, że Gowin zostanie przez premiera wykluczony. Nie wiadomym jest również samo znaczenie dla Platformy ewentualnej dymisji Gowina. Wielu zapewne zastanawia się , czy w Prawie i Sprawiedliwości byłoby miejsce dla ministra.

IS d


 

Spór między premierem a ministrem nie trwa od dzisiaj. Nasilał się on od dawna, chociażby przy okazji głosowania w sprawie związków partnerskich. Postawa Gowina komentowana została przez polityków jako nielojalność wobec szefa rządu. Odmienne zdania w sprawach światopoglądowych były przez obu panów wielokrotnie pokazywane.

W tej sprawie będziemy w dalszym ciągu informować.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # zik 2013-03-04 12:04
Dymisja będzie jak nic.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin