Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Z kraju i ze świata

naukowcy zpolitechnikiNad innowacyjnym absorberem energii kinetycznej pracują obecnie naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej.

naukowcyNad wymiarami mankietów naramiennych do pomiaru ciśnienia tętniczego dostosowanymi do osób z nietypowymi wymiarami kończyn górnych

piątek, 08 kwiecień 2022 11:38

Abramsy dla Polski

Abramsy dla PolskiAbramsy dla Polski – wzmacniamy potencjał Wojska Polskiego

Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojnyUmiejętność radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia jest niezwykle istotnym elementem budowania odpornego społeczeństwa, a to przekłada się bezpośrednio na odporność państwa.

Polskie krzesełka na tegorocznych Mistrzostwach Świata w KatarzeWystęp polskiej drużyny w najważniejszych rozgrywkach piłki nożnej nie będzie jedynym polskim akcentem mistrzostw.

Minister Anna MoskwaMinister Anna Moskwa: Pełne uniezależnienie od rosyjskich węglowodorów od 2023 r.

 Mali pacjenci z Ukrainy znaleźli schronienie na PodkarpaciuMali pacjenci z Ukrainy znaleźli schronienie na Podkarpaciu

Umowa na opracowanie Koncepcji programowej dla obwodnicy Pilzna podpisanaPodpisano umowę na wykonanie Koncepcji programowej (KP) dla budowy obwodnicy Pilzna w ciągu drogi krajowej nr 73.

Innowacyjny projekt naukowców z Politechniki RzeszowskiejNa Politechnice Rzeszowskiej opracowano automatyczną metodę do określania jakości obrazów rezonansu magnetycznego

poniedziałek, 21 marzec 2022 14:16

Inauguracja Roku Łukasiewicza na Podkarpaciu

rok lukasiewicza19 marca br. w Gawłuszowicach odbyła się uroczysta inauguracja Roku Ignacego Łukasiewicza.

Poinformuj nas