Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 16 marzec 2022 09:47

Zatrzymany 20-latek, który jechał na „podwójnym gazie”

sprawdzanie trzezwosci policjaPolicjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 20-latka, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu i niedozwolonych substancji.


W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie blisko pół promila alkoholu. Badanie narkotesterem wskazało także na obecność w jego organizmie środków odurzających. 20-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.

Do zatrzymania kierującego doszło w miniony poniedziałek, około godziny 10.30, w Jaśle na ulicy Szopena. Funkcjonariusze ruchu drogowego, patrolujący teren miasta, zwrócili uwagę na jadące ulicą Szopena osobowe bmw. Styl jazdy wzbudził u policjantów podejrzenie, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policyjna intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 20-latek kierujący samochodem, ma w organizmie blisko pół promila alkoholu. Mężczyźnie pobrano także krew do badań ponieważ badanie narkotesterem wskazało na obecność w jego organizmie narkotyków.

Mundurowi zatrzymali 20-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami. Po zakończeniu prowadzonego w tej sprawie postępowania, śledczy skierują sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny.

pw

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas