czwartek, 16 styczeń 2020 11:48

Zdarzenia drogowe w Kołaczycach i Bieździedzy Wyróżniony

ZDARZENIA DROGOWE W KOŁACZYCACH I BIEŹDZIEDZYPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiaj rano w Kołaczycach i Bieździedzy.

Dwie mieszkanki gminy Kołaczyce na śliskiej nawierzchni straciły kontrolę nad pojazdami i zjechały z drogi. Jeden z pojazdów wywrócił się na dach. Kobiety z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło dzisiaj rano w Bieździedzy, kwadrans przed godziną 6. Dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że osobowy samochód zjechał z drogi i dachował. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym renaultem, 33-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce, jadąc w kierunku Kołaczyc na łuku drogi straciła kontrolę nad pojzdem i zjechała z jezdni. Pojazd, którym kierowała wywrócił się na dach. Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Kilkanaście minut po 6, policjanci skierowani zostali do miejscowości Kołaczyce na ul. Jagiełły. Tam według wstępnych ustaleń, jadąca w kierunku Kołaczyc, 55-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce także utraciła panowanie nad samochodem. W wyniku tego kierowana prze znią kia zjechała z drogi uderzając w ogrodzenie prywatnej posesji. Także w tym przypadku poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Panująca obecnie zimowa aura, poranne przymrozki sprawiają, że warunki na drogach są bardzo zdradliwe i niebezpieczne, zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

pw

Więcej w tej kategorii: « POTRĄCENIE ROWERZYSTKI W WARZYCACH