piątek, 05 kwiecień 2019 16:47

POTRĄCENIE ROWERZYSTKI W WARZYCACH Wyróżniony

potraceniePolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na krajowej 28 w Warzycach.

Po godz. 13 doszło tam do potrącenia rowerzystki. Ranna kobieta została przewieziona do jasielskiego szpitala. Po godz. 13, w Warzycach (pow. jasielski) na drodze krajowej nr 28, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ranna została 63-letnia rowerzystka. Według wstępnych ustaleń interweniujących policjantów - kobieta, jadąc rowerem w kierunku Krosna, najprawdopodobniej została potrącona przez jadącego w tym samym kierunku osobowego vw passata w chwili kiedy zamierzała zjechać na pas do lewoskrętu.

Kierujący passatem, 80-letni mieszkaniec gminy Jasło, był trzeźwy. Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

pw