wtorek, 27 marzec 2018 19:02

Czołowe zderzenie w Wolicy – jedna osoba zakleszczona w samochodzie! Wyróżniony

Czołowe zderzenie w Czeluśnicy – jedna osoba zakleszczona w samochodzie!Około godziny 17 w Wolicy k. Jasła, na łuku drogi powiatowej P1850R (Jasło-Łajsce-Zręcin), doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

W wyniku zderzenia pojazdy tj. opel corsa i opel astra, zostały wyrzucone na teren trawiasty przyległy do drogi. Na drodze znajdowało się mnóstwo porozrzucanych elementów zawieszenia i karoserii. W jednym z pojazdów zakleszczona była kierujący pojazdem kobieta. Konieczne było rozcinanie karoserii przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

2

3

Kierujący pojazdami nie przewozili żadnych pasażerów. Poszkodowani w zderzeniu zostali przewiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle w stanie przytomnym. Na chwile obecną nie jest znany dokładny charakter obrażeń, jakie doznali. W szpitalu będzie ustalany charakter obrażeń kierujących oraz stan ich trzeźwości. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki. W szpitalu będzie ustalany charakter obrażeń oraz stan trzeźwości uczestników zdarzenia.

8

9

4

5

6

7

Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

red.