REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 27 marzec 2018 19:02

Czołowe zderzenie w Wolicy – jedna osoba zakleszczona w samochodzie!

Czołowe zderzenie w Czeluśnicy – jedna osoba zakleszczona w samochodzie!Około godziny 17 w Wolicy k. Jasła, na łuku drogi powiatowej P1850R (Jasło-Łajsce-Zręcin), doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. 


W wyniku zderzenia pojazdy tj. opel corsa i opel astra, zostały wyrzucone na teren trawiasty przyległy do drogi. Na drodze znajdowało się mnóstwo porozrzucanych elementów zawieszenia i karoserii. W jednym z pojazdów zakleszczona była kierujący pojazdem kobieta. Konieczne było rozcinanie karoserii przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

2


3


Kierujący pojazdami nie przewozili żadnych pasażerów. Poszkodowani w zderzeniu zostali przewiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle w stanie przytomnym. Na chwile obecną nie jest znany dokładny charakter obrażeń, jakie doznali. W szpitalu będzie ustalany charakter obrażeń kierujących oraz stan ich trzeźwości. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki. W szpitalu będzie ustalany charakter obrażeń oraz stan trzeźwości uczestników zdarzenia.

8


9


4


5


6


7

Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

red.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin