REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 16 wrzesień 2017 13:30

WYPADEK NA TRASIE KREMPNA - KĄTY

0000policja 13Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie między Krempną a Kątami.


Renault wypadło z drogi i stoczyło się po kilkumetrowej skarpie. Dwie osoby trafiły do szpitali.
Do wypadku doszło po godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault laguny, jadąc od Krempnej w kierunku miejscowości Kąty, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód stoczył się z kilkumetrowej skarpy, po czym przewrócił na dach wpadając do potoku.

23-letni kierowca renault, mieszkaniec Krakowa, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Poważnych obrażeń doznała 40-letnia pasażerka samochodu, mieszkanka gminy Krempna. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

KPP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin