sobota, 16 wrzesień 2017 13:30

WYPADEK NA TRASIE KREMPNA - KĄTY Wyróżniony

0000policja 13Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie między Krempną a Kątami.


Renault wypadło z drogi i stoczyło się po kilkumetrowej skarpie. Dwie osoby trafiły do szpitali.
Do wypadku doszło po godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault laguny, jadąc od Krempnej w kierunku miejscowości Kąty, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód stoczył się z kilkumetrowej skarpy, po czym przewrócił na dach wpadając do potoku.

23-letni kierowca renault, mieszkaniec Krakowa, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Poważnych obrażeń doznała 40-letnia pasażerka samochodu, mieszkanka gminy Krempna. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin