Wypadki

sobota, 16 wrzesień 2017 13:30

WYPADEK NA TRASIE KREMPNA - KĄTY Wyróżniony

0000policja 13Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie między Krempną a Kątami.

Renault wypadło z drogi i stoczyło się po kilkumetrowej skarpie. Dwie osoby trafiły do szpitali.
Do wypadku doszło po godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault laguny, jadąc od Krempnej w kierunku miejscowości Kąty, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód stoczył się z kilkumetrowej skarpy, po czym przewrócił na dach wpadając do potoku.

23-letni kierowca renault, mieszkaniec Krakowa, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Poważnych obrażeń doznała 40-letnia pasażerka samochodu, mieszkanka gminy Krempna. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

KPP Jasło

Więcej w tej kategorii: « WYPADEK W NIENASZOWIE