REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 13 czerwiec 2017 12:13

POTRĄCENIE ROWERZYSTY W GLINICZKU

3Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu ciężarowego.


Do zdarzenia doszło wczoraj w Gliniczku. Kierujący rowerem 11-letni mieszkaniec gminy Jasło, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechał pod dostawczego mercedesa. Z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala.
Wczoraj około godz. 19, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Gliniczku. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 11-letni mieszkaniec gminy Jasło, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod koła dostawczego mercedesa. 11-latek z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala. Kierujący mercedesem, 32-letni mieszkaniec gminy Jasło, był trzeźwy.

 

4


5

 

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i wykonali dokumentację fotograficzną. Pojazdy zostały zabezpieczone celem wykonania oględzin. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Tarnowcu.

pw

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin